Elke zaterdag kijkmiddag! Klik hier

Dakkapel in scharnierkap

Bij deze familie hebben wij een dakkapel van ruim 4 meter geplaatst om twee losse ruimtes te kunnen creëren, 

Dit op een dak met een schuinte van 23 graden.

Dakkapel in scharnierkap

Dakkapel in scharnierkap

De wens van deze familie was een dakkapel op de zolderverdieping.  De dakkapel moest zowel de slaapkamer als de wasruimte voorzien van licht en ruimte. 
Omdat het een dak betrof van 23 graden waren we genoodzaakt  om speciaal vervoer in te zetten . Deze dakkapel mochten we vanwege zijn breedte niet met onze eigen aanhangwagens over de weg vervoeren. 

 

Dakkapel in scharnierkap

De dakkapel heeft een kozijnmaat van 416 cm en een hoogte van 110 cm. 
We hebben gewerkt met de kleuren Ral. 9001 en Ral 7016. 
Het kozijn in uitgevoerd met een renovatieprofiel en heeft een meerstandenbeslag. 

Tevens is de gehele dakkapel uitgevoerd met een rolluik. Deze is voorzien van zowel bandbediening als motorbediening.

 

 

Voor de overspanning en het feit dat het een scharnierdak betreft was het inbrengen van een constructiebalk noodzakelijk. Dit is gelijktijdig gedaan met het plaatsen van de dakkapel.

De familie heeft de ruimte perfect afgewerkt en een hele mooie, prettige ruimte gecreëerd. 

Heeft u vragen
of wilt u advies?

Bel ons gerust! 073 503 3794